Szkoła z Pasją – kolejne  występy!

Szkoła z Pasją – kolejne  występy! Tym razem akrobaci – Beata Surmiak i Jamie Swan.W ramach projektu “Szkoła z Pasją” w naszej szkole miało miejsce  kolejne spotkanie z wyjątkowymi artystami.
Był to Szkocko – polski duet akrobatyczno-cyrkowy, który tworzą Jamie Swan i Beata Surmiak.
To wyjątkowo doświadczona para mająca na swoim koncie występy na najbardziej prestiżowych scenach na świecie. Występowali między innymi w Macau (Chiny), Nowym Jorku, Londynie, Abu Dhabi, Mediolanie, Rzymie, Australii, Norwegii, Danii czy Austrii.

Jamie i Beata tworzą niezwykle trudne a przy tym widowiskowe choreografie, które sprawiają, że oczy widzów otwierają się szerzej a ich serca zaczynają bić szybciej. Są profesjonalistami w każdym calu o czym między innymi świadczą zdobyte przez nich medale
Mistrzostw Świata czy Europy.

Wydarzenie poprowadził Grzegorz Pittner – Mistrz Polski i Wicemistrz Europy w Poppingu (rodzaj tańca).

Spotkanie miało również charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia pełni umiejętności Jamie’go i Beaty na żywo
uczniowie poznali także historię ich pasji. Dowiedzieli się również jak to się stało, że odnieśli tak wiele sukcesów a pasja stała  się dla nich sposobem na życie.

Celem spotkania było także zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe plakaty z własnoręcznym autografem Mistrzów.Skip to content