Konkurs plastyczny ,,Moja okolica jest piękna”
W naszej szkole został zorganizowany konkurs dla klas I–III pt. „Moja okolica jest piękna”. Jego celem było pokazanie najciekawszych i najpiękniejszych miejsc w okolicy. W swoich pracach uczniowie zaprezentowali lokalne zabytki, charakterystyczne miejsca i piękne krajobrazy. Czytaj dalej










