DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca – Dzień Dziecka – to dzień, który dzieci lubią najbardziej i z niecierpliwością na niego czekają, gdyż różni się od innych szkolnych dni.

W naszej szkole rozpoczął się on od wspólnego spotkania wszystkich klas, podczas którego pani dyrektor złożyła uczniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, po czym na scenie pojawili się między innymi: Stefek Burczymucha, Leń, Samochwała, Kłamczucha, Brudasek, dwie Gaduły – bohaterowie znanych wierszy. Przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy V pod tytułem: Dzień Dziecka – czyli prawda o nas samych miało na celu w zabawny sposób przedstawić wady  i przywary dzieci. Nie zabrakło również wesołych piosenek związanych z tym świętem  w wykonaniu drugoklasistów.

Po przedstawieniu część klas wzięła udział w zajęciach terapeutycznych prowadzonych przez Stowarzyszenie SELF. Pozostałe klasy w tym czasie miały okazję skorzystać z fotobudki. Wybieranie różnych rekwizytów, robienie sobie zdjęć na pamiątkę sprawiało uczniom wiele radości.

Rada Rodziców przygotowała dla milusińskich słodki poczęstunek.

Szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku.