SZKOŁA Z PASJĄ

Z przyjemnością informujemy, że w naszej szkole wystartował projekt “SZKOŁA Z PASJĄ”W ramach projektu “Szkoła z Pasją” w naszej szkole odbędzie się kolejne spotkanie z wyjątkowymi artystami.
Już niedługo nasi uczniowie będą mieli okazję spotkania z niezwykłym Szkocko – polskim duetem akrobatyczno-cyrkowym, który
tworzą Jamie Swan i Beata Surmiak.
To wyjątkowo doświadczona para mająca na swoim koncie występy na najbardziej prestiżowych scenach na świecie. Występowali między innymi w Macau (Chiny), Nowym Jorku, Londynie, Abu Dhabi, Mediolanie, Rzymie, Australii, Norwegii, Danii czy Austrii.

Jamie i Beata tworzą niezwykle trudne a przy tym widowiskowe choreografie, które sprawiają, że oczy widzów otwierają się szerzej a ich serca zaczynają bić szybciej. Są profesjonalistami w każdym calu o czym między innymi świadczą zdobyte przez nich medale
Mistrzostw Świata czy Europy.

Wydarzenie poprowadzi Grzegorz Pittner – Mistrz Polski i Wicemistrz Europy w Poppingu (rodzaj tańca).

Spotkanie będzie miało również charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia pełni umiejętności Jamie’go i Beaty na żywo
uczniowie poznają także historię ich pasji. Dowiedzą się również jak to się stało, że odnieśli tak wiele sukcesów a pasja stała  się dla nich sposobem na życie.

Celem spotkania jest także zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymają pamiątkowe plakaty z własnoręcznym autografem Mistrzów.


29 września 2020 w ramach projektu “Szkoła z pasją” – naszą szkołę odwiedził mistrz rowerowych akrobacji – Krystian Herba.
 
Krystian to 6-krotny rekordzista Guinnessa w zdobywaniu skacząc rowerem po schodach najwyższych budynków na świecie. Jest również rekordzistą świata, a także Ukrainy i Estonii. Na rowerze zdobył 18 budynków w 13 krajach – więcej niż ktokolwiek na świecie. Dwukrotnie można go było oglądać podczas jego występów w programie Mam Talent. Wielokrotnie zdobywał medale podczas Mistrzostw Polski oraz wielokrotnie reprezentował Polskę podczas zawodów międzynarodowych. Dzięki swojej pasji odniósł mnóstwo sukcesów a także odwiedził ponad 20 krajów. Teraz swoją pasją inspiruje innych. Podczas spotkania w naszej szkole zaprezentuje swoje umiejętności a także opowie o swojej pasji i drodze do sukcesu.
 
Zobacz jego występy w ostatniej edycji Mam Talent:
 

SPOTKANIE Z KRYSTIANEM HERBA – czytaj więcej

4 maja 2022 – Szkoła z Pasją – kolejne  występy! Tym razem akrobaci – Beata Surmiak i Jamie Swan.czytaj więcej


W dniu 27 września 2021r.  w ramach programu  “Szkoła z pasją” gościł w naszej szkole Pan Szymon Skalski – dwukrotny mistrz świata i Europy  w Freestyle  Football.czytaj więcej


Skip to content