SZKOŁA Z PASJĄ

Z przyjemnością informujemy, że w naszej szkole wystartował projekt “SZKOŁA Z PASJĄ”29 września 2020 w ramach projektu “Szkoła z pasją” – naszą szkołę odwiedził mistrz rowerowych akrobacji – Krystian Herba.
 
Krystian to 6-krotny rekordzista Guinnessa w zdobywaniu skacząc rowerem po schodach najwyższych budynków na świecie. Jest również rekordzistą świata, a także Ukrainy i Estonii. Na rowerze zdobył 18 budynków w 13 krajach – więcej niż ktokolwiek na świecie. Dwukrotnie można go było oglądać podczas jego występów w programie Mam Talent. Wielokrotnie zdobywał medale podczas Mistrzostw Polski oraz wielokrotnie reprezentował Polskę podczas zawodów międzynarodowych. Dzięki swojej pasji odniósł mnóstwo sukcesów a także odwiedził ponad 20 krajów. Teraz swoją pasją inspiruje innych. Podczas spotkania w naszej szkole zaprezentuje swoje umiejętności a także opowie o swojej pasji i drodze do sukcesu.
 
Zobacz jego występy w ostatniej edycji Mam Talent:
 

SPOTKANIE Z KRYSTIANEM HERBA – czytaj więcej


W dniu 27 września 2021r.  w ramach programu  “Szkoła z pasją” gościł w naszej szkole Pan Szymon Skalski – dwukrotny mistrz świata i Europy  w Freestyle  Football.czytaj więcej


Skip to content