Szkoła z Pasją

W ramach projektu Szkoła z Pasją w naszej szkole odbędzie się kolejne spotkanie z wyjątkowym artystą.

Tym razem dla naszych uczniów wystąpi tancerz, choreograf a przede wszystkim Mistrz Polski oraz Wicemistrz Europu w Poppingu – Grzegorz MR.ROBOT Pittner.

Pasja oraz 18 lat treningów sprawiło, że osiągnął w swojej dyscyplinie prawdziwe mistrzostwo. Wielokrotnie reprezentował Polskę podczas turniejów tanecznych między innymi w Japonii, USA czy Chinach.

W roli prowadzącego wydarzenie wystąpi rowerowy Rekordzista Guinnessa – Krystian Herba.

Spotkanie będzie miało również charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia  umiejętności Grzegorz uczniowie poznają także historię jego pasji oraz nauczą się podstawowych elementów poppingu.

Celem spotkania jest także zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów.

Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe plakaty z własnoręcznym autografem Mistrza.

Udział w spotkaniu jest dobrowolny.
koszt: 15 zł/os.
Termin spotkania: 20 lutego 2024 r.