Dzień Życzliwości

Dzień Życzliwości i Pozdrowień 21 listopada to wyjątkowa okazja, by okazać życzliwość i empatię wobec innych.

Pamiętajmy również o tym, że  autorami tego święta byli amerykańscy bracia, Briana i Michaela McCormack, i to oni w ten oto sposób okazali protest przeciwko wszelakim działaniom wojennym. Zwrócili szczególna uwagę na to, iż agresywne działania tylko szkodzą, a nie budują. W tym szczególnym dniu okażmy pozytywne emocje w formie uśmiechu, radości, zainteresowania, wdzięczności i miłości, a problemy rozwiązujmy w sposób ugodowy.

Samorząd Uczniowski  naszej szkoły spisał się na medal bo to oni byli inicjatorami tego święta. Przedstawiciele samorządu przygotowali karteczki z pozytywnymi sentencjami i od rana zachęcali do udziału w świętowaniu poprzez ich losowanie. Ile to było radości i uśmiechu na twarzach uczniów i nauczycieli.

Dzień upłynął w miłej atmosferze i każdy mógł się poczuć w tym dniu wyjątkowy.

Widzimy się za rok, a teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.