SZKOŁĄ Z PASJĄ

Już wkrótce naszą szkołę odwiedzi Iga Klesyk- wielokrotna Mistrzyni Polski w akrobatyce a także zawodniczka kadry narodowej.

Na specjalnie zbudowanej na tą okazję ponad 6 metrowej konstrukcji zaprezentuje akrobatykę powietrzną czyli niezwykle trudne akrobacje na szarfach oraz na kole – kilka metrów nad ziemią.

Wydarzenie poprowadzi Krystian Herba – 6-krotny rekordzista Guinnessa, 2-krotny półfinalista Mam Talent.

Spotkanie będzie miało także charakter edukacyjny. Oprócz możliwości zobaczenia na żywo akrobatycznych choreografii na najwyższym poziomie, uczniowie będą mogli dowiedzieć się jaka była droga do sukcesu tej wyjątkowo pracowitej zawodniczki.

Celem spotkania jest też zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów.

Na koniec spotkania wszyscy widzowie otrzymają pamiątkowe plakaty z autografem mistrzyni.