Integracja

68 osób, głównie uczniów z klasy IV i VIII oraz ich rodziców i wychowawców wzięło udział w III integracyjnym spływie pontonowym, którego organizatorem był pan Witold Socha.

Wrześniowe, integracyjne spływy pontonowe powoli wchodzą do kalendarza naszych szkolnych imprez. W tym roku, po raz drugi z rzędu uczestnicy spływu, walczyli nie tylko z własnymi słabościami, ale przede wszystkim z bystrymi wodami Dunajca. Trasa tegorocznego spływu wiodła bowiem z Niedzicy do Szczawnicy. A, że dobry humor i pogoda dopisały wszyscy byli zadowoleni. No i te zapierające niekiedy dech w piersi widoki. Na mecie spływu na wszystkich czekała kiełbasa z grilla i inne pyszności. Można było też skorzystać z wypożyczalni rowerów lub udać się na krótki spacer.