,,Milionerzy’’

W dniu 18 listopada po raz pierwszy odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy z języka angielskiego ,,Milionerzy’’, w którym udział wzięli uczniowie klas 4-8 a byli nimi:

Krystian Kopeć, Helena Anyszek, Wiktoria Nycz, Maksymilian Morycz, Amelia Pasterz, Kacper Płoch, Maksymilian Stysiał, Aleksandra Dybowska, Wiktor Lipa i Nataniel Nycz.

W rolę prowadzącego rewelacyjnie wcielił się Maciej Anyszek- uczeń klasy 8, . Dużą pomocą był też Kacper Chmiel- także uczeń klasy 8, który profesjonalnie czuwał nad techniczna stroną naszego konkursu.

Każdy z zawodników zmierzył się z trudnymi pytaniami z zakresu gramatyki, słownictwa i wiedzy ogólnej w języku angielskim.  Uczestnicy, mieli do wykorzystania 2 koła ratunkowe: pół na pół i pytanie do publiczności. Emocje były niesamowite, wszyscy bawili się wybornie a publiczność nagradzała brawami uczestników konkursu.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy V Krystian Kopeć i Amelka Pasterz, otrzymując oceny celujące z j. angielskiego i tytuł ,,The best student’’.  Drugie miejsce zajęła Aleksandra Dybowska z klasy IV, która otrzymała ocenę bardzo dobrą z j. angielskiego. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki i brawa od wspaniałej publiczności.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele języka angielskiego p. Magdalena Bartochowska i p. Joanna Dral-Gaweł.

Zwycięzcą gratulujemy wiedzy a publiczności pięknego dopingu.

________________________________

________________________________

Skip to content