ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W dniu 24 czerwca 2022 zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą o godz. 8.00, po której uczniowie udali się do szkoły na salę gimnastyczną.

Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała Pani Dyrektor dziękując nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, rodzicom oraz uczniom za miniony rok nauki. Następnie pożegnała klasę ósmą wręczając im świadectwa ukończenia szkoły. Absolwenci pożegnali wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły bukietami kwiatów. Na koniec uroczystości głos zabrał Przewodniczący Rady Rodziców, Pan Grzegorz Morycz dziękując gronu pedagogicznemu, obsłudze i administracji za trud włożony w edukację dzieci i młodzieży życząc bezpiecznego odpoczynku.