MAM TALENT

Świetlicowy konkurs “Mam Talent”

5 października 2020r. w naszej szkole odbyła się I edycja Świetlicowego Konkursu „Mam Talent” poprzedzona eliminacjami, w których wzięło udział ponad utalentowanych 16 uczniów z klas I-III.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród wychowanków świetlicy. Chętni uczniowie z klas I-III zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, akrobatyczne i inne przed całą społecznością świetlicową. Występy oceniała komisja w składzie: p. dyrektor oraz wychowawcy świetlicy. Nad całością czuwały p. Joanna Dral-Gaweł, p. Justyna Dorota-Sachanowska, p. Katarzyna Pomykała.

I miejsce – Adam Nawojski, Kacper Nycz, Eryk Więcek i Szymon Wilk, klasa 3 a – śpiew, gra na flecie

II miejsce – Natalia Twardowska, klasa 3b– pokaz akrobatyczny

III miejsce – Eliza Szałęga, Wiktoria Nycz, Madzia Kurcek, klasa 2a- układ akrobatyczny z buławą marszową

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY !!