Ukochanym Mamom

„Mama to osoba, która zastąpi Ci każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić jej”

Święto Matki obchodzone 26 maja, to szczególny dzień w roku. Wszyscy, zarówno mali jak i duzi składają życzenia swoim ukochanym Mamom, dziękując za trud i poświęcenie włożone w ich wychowanie.

Dnia 27 maja w klasie „0″ odbyła się lekcja otwarta z okazji Dnia Matki. Wcześniej dzieci przygotowywały upominki dla mam, malowały portrety i pracowały przy dekorowaniu sali. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na zajęciach z edukacji polonistycznej i matematycznej. Na zakończenie lekcji dzieci składały życzenia i obdarowały swoje mamy upominkami. Był też słodki poczęstunek, wiele wzruszeń i uśmiechów.

Wszystkim mamom dziękujemy za przybycie.