„SPIEWAJ DUSZO MA…”

KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ „SPIEWAJ DUSZO MA…”  W GÓRNIE

W czwartkowy jesienny dzień 26 października 2017 roku ośmio  osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół w Strażowie pod opieką pani  katechetki  I. Barnat wzięła udział w XVI POWIATOWYM KONKURSIE PIOSENKI RELIGIJNEJ „ Śpiewaj duszo ma ….” w Górnie.    132 wykonawców wykonało 49 utworów o tematyce religijnej.  Nasz szkoła otrzymała trzy wyróżnienia. Najmłodszą uczestniczką była Lena Sekuła z Przedszkola  w Strażowie, która zdobyła wyróżnienie w kategorii wiekowej „Przedszkole”. Zaśpiewała piosenkę „ Kiedy Ci smutno.”.

W kategorii  II  –  wyróżnienie dla   Juli Mendrali  z kl. III za piosenkę „ Mam przyjaciela,

a w  kategorii  III-  wyróżnienie dla  Juli Zahradnićek z kl. VI za piosenkę „ Tyle dobrego”.