„Góra Grosza”

W naszej szkole po raz kolejny odbyła się akcja charytatywna „Góra Grosza”, której celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę monet, pokazując, że nawet najmniejszy grosz ma wielką wartość.

Całą akcję koordynowali pedagodzy szkolni: zachęcali uczniów do udziału oraz przypominali o idei niesienia pomocy innym.

Zebrane monety zostały dokładnie posegregowane i przeliczone, co również stało się okazją do wspólnej pracy i integracji uczniów. Akcja „Góra Grosza” po raz kolejny pokazała, że razem możemy więcej, a dobro wraca.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę inicjatywę i już dziś zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach charytatywnych organizowanych w naszej szkole.

Justyna Dorota-Sachanowska

Joanna Dral-Gaweł

 

______

______

Skip to content