SUKCES JAKUBA

Finalista Konkursu z Biologii

Jesteśmy bardzo dumni, że uczeń klasy VII  Zespołu Szkół w Strażowie Jakub Kuziara został finalistą kuratoryjnego konkursu z biologii dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023.

Jakub to uczeń bardzo sympatyczny i pracowity brał udział w I etapie szkolnego konkursu z biologii, gdzie osiągnął wysokie wyniki i zakwalifikował się do II etapu konkursu powiatowego. Po udziale w II etapie i ogłoszeniu wyników, Jakub zakwalifikował się do III etapu konkursu wojewódzkiego, uczestniczył w tym konkursie i został finalistą. Możliwość uczestnictwa w konkursie pozwoliła na realizację i poznanie nowych umiejętności Jakuba. Jest to bardzo dobra motywacja dla ucznia i zachęta do dalszych działań. Pragniemy z głębi serca podziękować uczniowi za chęć nauki, wiarę we własne siły oraz trud włożony w przygotowanie się do konkursu. Cieszymy się, że poprzez naukę uczeń rozwija swoje pasje i pomysły. Pragniemy życzyć, aby nauka i wiedza, którą ukochałeś dawała satysfakcję i radość życia. Rodzicom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów syna.

Tekst: A. Kurpaska