Pani adwokat na świetlicy.

Ciekawe odwiedziny na świetlicy szkolnej

W dniu 28 kwietnia 2023r. na świetlicę szkolną zawitał ciekawy gość, pani Beata – adwokat, która w interesujący sposób opowiedziała o swojej pracy.

Po przywitaniu się ze wszystkimi, pani Beata wymieniła zawody prawnicze, pokazała strój, który nosi w pracy, czyli togę oraz powiedziała, jakie studia trzeba ukończyć, aby zostać adwokatem. Następnie pani adwokat przeczytała dzieciom bajkę pt.,,Miś Adwokat” a na koniec odpowiedziała na kilka pytań zadanych przez uczniów. Jedno z nich brzmiało: czy lubi swoją pracę i dlaczego? Pani Beata stwierdziła, że praca sprawia jej dużo satysfakcji, szczególnie dlatego, że może pomagać ludziom w różnych sprawach prawnych, na których nie każdy się zna. Zajęcia zakończyły się pamiątkowym zdjęciem.