Mistrzowie wyłonieni

Tegoroczni mistrzowie szkoły w halowej piłce nożnej zostali wyłonieni. W turnieju o mistrzostwo szkoły, którego organizatorem był Samorząd Uczniowski, przy pomocy pana Witolda Sochy, zagrało 8 zespołów, w dwóch kategoriach wiekowych.

Turniej o mistrzostwo szkoły był nie tylko zażartą, sportową rywalizacją, ale przede wszystkim świetną, sportową, toczoną w duchu fair play zabawą. W turniejowe szranki stanęło osiem zespołów. Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych czyli w kategorii  klas 4-5 i i kategorii klas 6-8. Było wszystko czego przysłowiowa dusza zapragnie. Były więc mecze, które trzymały w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Były akcje, po których ręce same składały się do oklasków. Były gole, których niekiedy nie powstydzili by się zawodowi gracze i był w końcu doping licznie zgromadzonej publiczności, która głośno zagrzewała do walki swoich faworytów.

W kategorii klas 4-5 pierwsze miejsce w udziale przypadło zespołowi w składzie: Adam Nawojski, Kacper Zahradnicek, Krzysztof Ostrowski i Nikodem Wisz, który w wielkim finale pokonał 3-1  zespół w składzie: Alan Grzesik, Benjamin Lambourne, Szymon Wilk i Wiktor Kurc. W meczu o trzecie miejsce zespół Wojtka Rydzy (Filip Zahradnicek, Kacper Nycz, Kacper Misiewicz i Krzysztof Wcisło) musiał uznać wyższość zespołu Aleksandra Marcinka (Alan Inglot, Eryk Więcek, Sebastian Wojtyszyn i Mikołaj Puziewicz) ulegając mu 0-2.

Również emocjonująco było w kategorii klas 6-8. Czarnym koniem turnieju mógł zostać zespół Maksa Morycza (Miłosz Bilut, Nikodem Puziewicz, Kacper Sroka), który w rundzie wstępnej dość niespodziewanie, aczkolwiek w pełni zasłużenie, pokonał 2-1 zespół Kacpra Płocha (Karol Szmuc, Karol Chlebuś, Filip Grendysa). W drugiej meczu, rundy wstępnej, zespół Nataniela Nycza (Wiktor Lipa, Dawid Cisek, Macieju Anyszek) bez problemu pokonał 5-1 osłabiony kadrowo  team Pawła Wcisły (Kacper kołodziej, Szymon Gunia). W wielkim finale, po zaciętej, od pierwszej do ostatniej minuty,  walce zespół Maksa Morycza uległ drużynie Nataniela Nycza 5-3, a w meczu o trzecie miejsce drużyna Kacpra Płocha pokonała 4-2 zespół Pawła Wcisło.