ZABAWA KARNAWAŁOWA

W dniu 9.02.2023 r. w naszej szkole odbył się niecierpliwie oczekiwany przez uczniów bal karnawałowy. Najpierw bawili się uczniowie klas I-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za postaci z bajek i nie tylko. Podczas zabawy został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejsza maskę karnawałową, którą uczniowie wcześniej wykonali.

Zwycięzcami zostali  Lena Michalska (kl. II b), Alan Foryś (kl. III), Oliwia Kurcek (kl. I). Drugie miejcie zajęli Zuzanna Głowiak (kl. II a), Julia Strzałkowska (kl. I), Anna Ostrowska (kl. III), a trzecie Lena Gientka (kl. III), Filip Jachowicz      (kl. I), Monika Świątoniowska (kl. II a).

Dzieci doskonale bawiły się przy dźwiękach różnorodnej muzyki, a imprezę urozmaicały rożnymi konkursami panie animatorki.

Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór króla i królowej. Zaszczytne miejsce królowej balu przypadło Ninie Nycz z klasy III, a królem został Antoni Wisz z klasy II a.

O 17-tej rozpoczął się bal dla uczniów klas IV – VIII. Młodzież pojawiła się   w stylizacjach z lat 60 – 70. Nie zabrakło kwiecistych koszul, bujnych fryzur, blasku cekinów. Zarówno wśród dziewczyn jak i chłopców prym wiodły spodnie dzwony. Uśmiechu, emocji i dobrej zabawy nie zabrakło. Jak przystało na prawdziwy bal, należało wybrać królową i króla  balu. Ten zaszczytny tytuł otrzymali : Maja Goch     i Adam Nawojski. Zwycięzcom gratulujemy.

Niespodzianek i nagród było więcej. W plebiscycie klas na najciekawszą stylizację pierwsze miejsce wśród młodszej grupy zdobyli trzecioklasiści, a w starszej – klasa VIII. Nagrodą dla nich jest wyjazd do kina. Za pozostałe (II i III) miejsca -„Dzień bez pytania” i pizza. Nagrody ufundowała Rada Rodziców za co serdecznie dziękujemy.

Kolejny bal karnawałowy już za rok !!!