KONKURS RÓŻAŃCOWY

W październiku 2022 został ogłoszony dla uczniów naszej szkole konkurs różańcowy.  Do 25 października uczniowie z wszystkich klas mogli przynosić wykonane przez siebie lub przy pomocy rodziców różańce. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów.

Na konkurs wpłynęło 48 prac. Uczniowie do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różance z dzikiej róży, jarzębiny, ciasteczek, cukierków, grochu, żołędzi, kasztanów, chrupków,  koralików, śrubek, kukurydzy, drewnianych kwadracików itp. Komisja, która oceniała prace uczniów miała nie lada problem. Wszystkie różańce były piękne i pomysłowe, dokładne i estetyczne.  Ostatecznie jury wyróżniło 11 prac. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.