Szkoła Wrażliwych Serc

„Szkoła Wrażliwych Serc” – podsumowanie akcji charytatywnej

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom o dobrych sercach, które wzięły udział w charytatywnej zbiórce na rzecz dożywiania dzieci z najbiedniejszych zakątków świata.

W ramach akcji „Szkoła Wrażliwych Serc”, organizowanej przez Fundację Mary’s Meals Polska, zebraliśmy w naszej szkole ogromną sumę:  1097 złotych 19 groszy oraz 1 euro i 73 centy ?

Pieniądze te zostaną przekazane na sfinansowanie około 2745 posiłków wydawanych w szkołach głodnym dzieciom. Czyli prawie 14 dzieci będzie otrzymywało ciepły posiłek przez cały rok szkolny! Korzyść z tego jest podwójna. Dzieci, zamiast szukać jedzenia na śmietnikach, zamiast żebrać, będą chętnie chodziły do szkoły, mając możliwość spożycia tam posiłku oraz zdobycia wykształcenia.

DZIĘKUJEMY!!! Razem możemy wiele!!!

________________________________________________-