Szkoły Pełne Talentów

Nasza szkoła uczestniczy w akcji „Szkoły Pełne Talentów” (akcja promocyjna sklepów Lidl), która polega na przekazywaniu Talenciaków na rzecz szkoły.

Talenciaki to specjalne papierowe kupony, które otrzymują klienci sklepu Lidl w zamian za dokonane zakupy. Następnie zebrane Talenciaki szkoła będzie mogła zamienić na sprzęt sportowy, elektroniczny lub pomoce dydaktyczne.

Jak to działa:

1. Zrób zakupy za minimum 50zł, w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc,
2. Przy kasie odbierz kupon Talenciaka, lub jeśli skorzystałeś z kasy samoobsługowej odbierz go       u obsługi kas,
3. Zdobyte Talenciaki przypisz szkole, w wybrany sposób:
– w formie elektronicznej, skanując aparatem swojego smartfona kod QR znajdujący się na odwrocie Talenciaka, wybierz naszą szkołę i przypisz do niej Talenciaka.

– na stronie internetowej   www.lidl.pl/Szkoly wybierz naszą szkołę, przepisz kod znajdujący się na Talenciaku, a następnie przypisz do wybranej szkoły

-wrzucając Talenciaka do specjalnego pudełka, znajdującego się na stoliku przy wejściu głównym do szkoły.

Nasza szkoła została zarejestrowana jako:

Zespół Szkół w Strażowie

Zapraszamy wszystkich do włączenia się do akcji, dzięki której nasza szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę.

Akcja trwa od 5 września do 18 listopada.