KALENDARZ

Kalendarz roku szkolnego 2019/2020

 

2 września 2019 (poniedziałek)–Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

14 października 2019 (poniedziałek)-Dzień Edukacji Narodowej

1 listopada 2019 (piątek) – Wszystkich Świętych

11 listopada 2019 (poniedziałek) – Święto Niepodległości

23-31 grudnia 2019– Zimowa przerwa świąteczna

1 stycznia 2020 (środa) – Nowy Rok

6 stycznia 2020 (poniedziałek)- Święto Trzech Króli

13- 24 stycznia 2020- Ferie zimowe

9-14  kwietnia 2020- Wiosenna przerwa świąteczna

21, 22, 23 kwietnia 2020 r. (, wtorek, środa, czwartek) – Egzaminy ósmoklasistów

1 maja 2020 (piątek) –Święto Pracy

11 czerwca 2020 r. (czwartek) -Boże Ciało

26 czerwca 2020 r. (piątek) –Zakończenie roku szkolnego

27 czerwca – 31 sierpnia 2020 r. – Ferie letnie

 

 

Dodatkowe dni wolne

 

2 i 3 stycznia 2020 r. (czwartek, piątek) po nowym roku

21,22,23 kwietnia 2020 r. (wtorek, środa, czwartek) – Egzaminy ósmoklasistów

12 czerwca 2020 r. (piątek) dzień po Bożym Ciałem

18 czerwca 2020 r. (czwartek) dzień przed zakończeniem roku szkolnego

 

Terminy spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Termin

1. 19.09.2019
2. 14.11.2019
3. 09.01.2020
4. 20.04.2020

Harmonogram imprez szkolnych 2019/2020

Nazwa imprezy Odpowiedzialni Klasa Forma imprezy Termin
1. Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 Agata Gunia – Buk,
Sylwia Stachura,
ks. Edward Wnęk
I SP Msza św.

Akademia

02.09.2019 r.
2. Bądź bezpieczny na drodze Agata Gunia-Buk I-III SP Spotkanie i pogadanka z policją Wrzesień 2019
3.Dzień Edukacji Narodowej Magdalena Bartochowska VI Akademia 11.10.2019 r.
4. Rocznica Odzyskania Niepodległości Anna Rejman
Marcin Tonia
Renata Mosior
IV-VIII, Montaż słowno-muzyczny 08.11.2019
5. Gminne obchody Rocznicy Odzyskania Niepodległości Anna Rejman
Marcin Tonia
Renata Mosior
Ks. Edward Wnęk
IV-VIII, Montaż słowno-muzyczny 11.11.2019
6. Andrzejki Wychowawcy klas, Rada Rodziców Cała szkoła Zabawa, wróżby Listopad 2019
7. Mikołajki Wychowawcy klas, Rada Rodziców Cała szkoła Przygotowanie i zakup prezentów, odwiedziny św. Mikołaja 06.12.2019
8. Święta Bożego Narodzenia Beata Sądek Klasa III SP Przedstawienie Jasełek 21.12. 2020
9. Dzień Babci i Dziadka Wychowawcy klas I – II, Rada Rodziców I- II Inscenizacja i spotkanie okolicznościowe Styczeń 2020
10.Zabawa choinkowa Wychowawcy klas i Rada Rodziców Cała szkoła Zabawa, bal przebierańców Styczeń 2020
11.Dzień Kobiet Witold Socha IV Akademia 09.03. 2020
12. Dzień Matematyki Agata Gunia-Buk

Tomasz Kuczyński

Justyna Dorota -Sachanowska

VI

VIII

SU

Akademia Marzec 2020
13.Święto Ziemi Lucyna Kamińska SP Akademia Kwiecień 2020
14. Święta Wielkanocne Maria Tronina II b SP Misterium  wielkanocne 8 .04.2020
15. Rocznica Zbrodni Katyńskiej i Święto 3 –go Maja Marcin Tonia VIII Akademia Kwiecień 2020
16. Rekolekcje wielkopostne Ks. Edward Wnęk Cała szkoła Nauki misyjne Marzec/kwiecień.2020
17. Powiatowy konkurs przyrodniczy Irena Kwoka
Aneta Dąbrowska
Tomasz Kuczyński
VII-VIII

 

Konkurs wiedzy maj.2020
17.Dzień Dziecka Wychowawcy klas, nauczyciele, Rada Rodziców Cała szkoła Czerwiec 2020
18. Bezpieczne wakacje Agata Gunia-Buk Cała szkoła Spotkanie i pogadanka z policjantem Czerwiec 2020
19. Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 Agata Gunia-Buk, Marcin Tonia  VIII Akademia Czerwiec 2020