NAUCZANIE ZDALNE

Od poniedziałku 9 listopada 2020 r. do 29 listopada 2020 r. zgodnie z zarządzeniem MEN rusza zdalne nauczanie dla uczniów klas I-III.

Do 29 listopada 2020 r. przedłużono zdalne nauczanie dla kl. IV-VIII. Wychowawcy klas I-III za pośrednictwem e-dziennika poinformują o sposobie realizacji zajęć przez uczniów nauczania początkowego.
Każdy uczeń zobowiązany jest mieć dostęp do sprzętu umożliwiającego zdalne nauczanie.

Zgodnie z informacją MEN z dnia 4.11.2020r. od 9 listopada w naszej szkole będzie organizowana opieka świetlicowa dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z Covid-19. W związku z tym proszę o zgłaszanie dzieci  do sekretariatu szkoły tel. 17 7711854  i wypełnienie odpowiedniego oświadczenia.

Wewnątrzszkolne zasady oceniania i funkcjonowania kształcenia na odległość w razie zawieszenia zajęć stacjonarnych w klasach 1-3.

REGULAMIN NAUCZNIA ZDALNEGO

OŚWIADCZENIE O KORZYSTANIU Z OPIEKI ŚWIETLICOWEJ