GOŚĆ SPECJALNY

GOŚĆ SPECJALNY NA ZAJĘCIACH Z DORADZTWA ZAWODOWEGO

W dniu 02.10.2020  na zajęciach z doradztwa zawodowego gościliśmy Panią kosmetyczkę  która przedstawiła nam po krótce szczeble  kariery zawodowej i specyfikę wykonywanej pracy.

Nawiązała również iż szkolenia i kursy to podstawy, aby zaistnieć na rynku pracy. Opowiedziała nam w jaki sposób należy dbać o cerę i dobierać odpowiednie preparaty do skóry twarzy . Pani zasugerowała, że   właściwe odżywianie ma ogromny wpływa na kondycje naszej skóry  i nie tylko. Przedstawiła nam krok po kroku jak należy pielęgnować dłonie i paznokcie, które odgrywają kluczowa role w naszym życiu. Podczas spotkania uczniowie mogli się zaznajomić z preparatami prezentowanymi na stoliku i podziwiać  szablony  ręcznie zdobionych paznokci. Zajęcia przebiegały w miłej i ciepłej  atmosferze.

Dziękujemy Pani Karolino !!! Do zobaczenia za rok