DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

15  października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

To szczególny dzień – święto polskiej szkoły, uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i administracji.

Spotkanie rozpoczęły życzenia złożone przez Panią Dyrektor,  która mówiła            o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, uczniowie klasy VI  zaprezentowali program artystyczny przygotowany przez p. Magdalenę Bartochowską. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników szkoły. W trakcie akademii klasa 2a pod batutą p. Renaty Mosior zaprezentowała utwory muzyczne.

Na zakończenie uroczystości Samorząd Szkolny w imieniu uczniów złożył podziękowania Pani Dyrektor i Wicedyrektor wręczając bukiety kwiatów.