Kółko plastyczne

Kolorowe laurki  i upominki własnoręcznie robione dla babci i dziadka.


Przed świętami  uczniowie wykonywali stroiki świąteczne.


W dniach 15 i 29 października 2018 roku uczniowie na kołku plastycznym wykonywali bukiety z suszonych liści, zbóż i kolorowych traw.

 



W dniach 25 i 26 września  2018 roku uczniowie na kółku plastycznym poznali nową technikę- malowania na szkle.  Uczniowie malowali butelki i ozdabiali je farbami akrylowymi oraz dekorowali  rożnymi ozdobami.




ARCHIWUM 2017/2018

Matka, to najpiękniejsze słowo świata. Ją też kochamy najbardziej na świecie. Aby okazać jej wdzięczność, szacunek i miłość, uczennice na kółku plastycznym w dniu 19 maja 2018 roku wykonywały dla niej upominki. W pierwszej kolejności zrobione zostały serca pełne kwiatów, a następnie róże z krepiny.


W dniu 2 marca 2018 roku uczniowie na kółku plastycznym wykonywali pudełeczka na biżuterię- upominki na Dzień kobiet.

 


,,W dniu Waszego święta, twoja wnuczka o Was pamięta, oczywiście składa życzenia, szczęścia, zdrowia i zadowolenia,,

W dniu 19 stycznia 2018 roku  uczniowie na kółku plastycznym wykonywali koszyczki z filcu dla babci i ozdabiali je różnymi florystycznymi dodatkami.


 

 

 


Z okazji zbliżającego się święta dnia babci i dziadka uczennice na kółku plastycznym w dniu 13 stycznia 2018 roku wykonały upominki dla swych babć i dziadków.



Zajęcia plastyczne- 24 listopad 2017

Listopad i grudzień to czas kiedy wykonujemy ozdoby na choinkę,  aby  móc ją na  święta pięknie udekorować. Uczniowie na kółku plastycznym zaczęli właśnie robić  pierwsze ozdoby choinkowe. Bardzo pracochłonne okazały się   „Aniołki  z bibuły”, ale za to Mikołaj z kolorowego papieru był bardzo łatwy. Aniołek jest symbolem Świąt Bożego Narodzenia dlatego też, powinien on znaleźć się obowiązkowo na każdej choince.



W dniu 27 października 2017 roku,  podczas zajęć kółka plastycznego uczniowie wykonali stroiki na groby z okazji Wszystkich Świętych.  Wianki własnoręcznie uwite z wiciokrzewu, pomalowane farbą i przyozdabiane gałązkami tui, a następnie ozdobione sztucznymi kwiatami.

 


z archiwum kółka plastycznego …


Uczniowie na kółku plastycznym / wrzesień 2017/  pod opieką pani Ireny Barnat  wykonywali kolorowe zakładki do książek wg. własnych projektów. Wykorzystano do wykonania prac kredki, flamastry i kolorowe papiery.