Dzień Babci i Dziadka kl.II

Dzień Babci i Dziadka to prawdziwie wielkie wydarzenie rozpoczynające kalendarzowy rok w szkole. To dzień niezwykły nie tylko dla uczniów, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. Pełen uśmiechów, wzruszeń, łez, radości. 18 stycznia 2018 roku w naszej szkole uczniowie klasy II gościli swoich Dziadków na wspaniałej uroczystości. Dzieci w formie wierszy i piosenek złożyły Babciom i Dziadkom życzenia. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Dziadkowie ze wzruszeniem przyglądali się występom swoich wnucząt nagradzając ich gromkimi brawami. Nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich “skarbów”.

Na koniec części artystycznej dzieci obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznymi upominkami. po części artystycznej zaproszono Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków.
Sylwia Stachura