Dzień Babci i Dziadka kl.”0″

Jak można pomieścić w sobie, tyle troski, ciepła i miłości?
Jak można podarować innym, tyle uśmiechu, dobroci, radości? – te piękne słowa były wypowiedziane na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Życzenia, piosenki, wiersze, tańce i oczywiście uśmiechy – tym wszystkim obdarowywani byli 19 stycznia 2018 r. dziadkowie i babcie uczniów klasy „0” ZS w Strażowie.

Zebranych na tej uroczystości powitała Pani Dyrektor Agata Gunia-Buk. W swym wystąpieniu podkreśliła, że tak jak dawniej, tak i dziś babcie i dziadkowie są niezastąpieni, gotowi poświęcić swój czas, troskę, cierpliwość i serce ukochanym wnuczętom.

Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych rodziców podczas, którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych upominków i laurek, które dzieci wręczyły ukochanym dziadkom. Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.