Kółko plastyczne

,,W dniu Waszego święta, twoja wnuczka o Was pamięta, oczywiście składa życzenia, szczęścia, zdrowia i zadowolenia,,

W dniu 19 stycznia 2018 roku  uczniowie na kółku plastycznym wykonywali koszyczki z filcu dla babci i ozdabiali je różnymi florystycznymi dodatkami.


 

 

 


Z okazji zbliżającego się święta dnia babci i dziadka uczennice na kółku plastycznym w dniu 13 stycznia 2018 roku wykonały upominki dla swych babć i dziadków.Zajęcia plastyczne- 24 listopad 2017

Listopad i grudzień to czas kiedy wykonujemy ozdoby na choinkę,  aby  móc ją na  święta pięknie udekorować. Uczniowie na kółku plastycznym zaczęli właśnie robić  pierwsze ozdoby choinkowe. Bardzo pracochłonne okazały się   „Aniołki  z bibuły”, ale za to Mikołaj z kolorowego papieru był bardzo łatwy. Aniołek jest symbolem Świąt Bożego Narodzenia dlatego też, powinien on znaleźć się obowiązkowo na każdej choince.W dniu 27 października 2017 roku,  podczas zajęć kółka plastycznego uczniowie wykonali stroiki na groby z okazji Wszystkich Świętych.  Wianki własnoręcznie uwite z wiciokrzewu, pomalowane farbą i przyozdabiane gałązkami tui, a następnie ozdobione sztucznymi kwiatami.

 


z archiwum kółka plastycznego …


Uczniowie na kółku plastycznym / wrzesień 2017/  pod opieką pani Ireny Barnat  wykonywali kolorowe zakładki do książek wg. własnych projektów. Wykorzystano do wykonania prac kredki, flamastry i kolorowe papiery.