Kółko plastyczne

,,W dniu Waszego święta, twoja wnuczka o Was pamięta, oczywiście składa życzenia, szczęścia, zdrowia i zadowolenia,,

W dniu 19 stycznia 2018 roku  uczniowie na kółku plastycznym wykonywali koszyczki z filcu dla babci i ozdabiali je różnymi florystycznymi dodatkami.

Z okazji zbliżającego się święta dnia babci i dziadka uczennice na kółku plastycznym w dniu 13 stycznia 2018 roku wykonały upominki dla swych babć i dziadków.

Zajęcia plastyczne- 24 listopad 2017

Listopad i grudzień to czas kiedy wykonujemy ozdoby na choinkę,  aby  móc ją na  święta pięknie udekorować. Uczniowie na kółku plastycznym zaczęli właśnie robić  pierwsze ozdoby choinkowe. Bardzo pracochłonne okazały się   „Aniołki  z bibuły”, ale za to Mikołaj z kolorowego papieru był bardzo łatwy. Aniołek jest symbolem Świąt Bożego Narodzenia dlatego też, powinien on znaleźć się obowiązkowo na każdej choince.

W dniu 27 października 2017 roku,  podczas zajęć kółka plastycznego uczniowie wykonali stroiki na groby z okazji Wszystkich Świętych.  Wianki własnoręcznie uwite z wiciokrzewu, pomalowane farbą i przyozdabiane gałązkami tui, a następnie ozdobione sztucznymi kwiatami.

z archiwum kółka plastycznego …

Uczniowie na kółku plastycznym / wrzesień 2017/  pod opieką pani Ireny Barnat  wykonywali kolorowe zakładki do książek wg. własnych projektów. Wykorzystano do wykonania prac kredki, flamastry i kolorowe papiery.