Zakończenie 2016/2017

23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. O godzinie 8:00 odbyła się Msza Święta w kościele parafialnym, w której udział wzięli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice. Po zakończonej Mszy Świętej, na sali gimnastycznej, odbyła się akademia przygotowana przez tegorocznych absolwentów gimnazjum. Uroczystość rozpoczęła się tanecznym krokiem poloneza. Po imponującym pokazie umiejętności tanecznych, Pani Dyrektor ze wzruszeniem pożegnała uczniów klasy III. Absolwenci również pożegnali się z gronem pedagogicznym, pracownikami szkoły,t koleżankami i kolegami. Gimnazjaliści przekazali tablo klasowe na ręce Pani Dyrektor, odebrali nagrody i dyplomy. Pani Dyrektor odczytała wszystkich wyróżnionych uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Radna powiatu- Pani Renata Gaweł przekazała nagrody dla dwojga uczniów o najwyższej średniej w szkole podstawowej i gimnazjum. Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami po raz ostatni w tym roku rozeszli się do swoich klas.