“W karnawale wszyscy urządzają bale”

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą.  To atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczająca im wiele przeżyć i radości.Tak też było u nas 31 stycznia 2017 r. Na szkolonym balu karnawałowym pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana … nie sposób zliczyć wszystkich.

Przebierańcy bawili się świetnie uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, które przygotował DJ Dariusz. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. W trakcie balu można było się posilić słodką przekąską przygotowana przez Radę Rodziców. Kolejny bal karnawałowy już za rok!